Privatumo Politika

Apdorojant jūsų užsakymą, mes reikalaujame pateikti savo vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Mes naudojame šią informaciją siekdami apdoroti jūsų užsakymą, ir jei iškiltų kokių nors klausimų apie Jūsų užsakymą, susisiekti su jumis.

Jei mums reikės su jumis susisiekti, mes pirma susisieksime su Jumis elektroniniu paštu. Jei susisiekimas bus nesėkmingas (arba laikas yra labai svarbus), mes pasistengsime su Jumis susisiekti telefonu.

Sutikdami su mūsų Terminais ir sąlygom, jūs sutinkate gauti užsakymo patvirtinimo, išsiuntimo pranešimus ir nuolaidų / dovanų kuponų pasiūlymus elektroniniu paštu. Tačiau Jūs galite atsisakyti bet kuriuo metu.

Galimi variantai, kai mes galime paprašyti papildomos informacijos iš Jūsų, pavyzdžiui, saugumo patikrinimui. Kai papildomos informacijos prašoma, mes pasistengsime, kad Jūs žinotute, kaip mes ketiname naudoti asmeninę informaciją, kurią jūs pateikiate, pvz., Atsakymas į Jūsų užklausą, užsakymo priėmimas, tyrimo atlikimas, ar leidimas jums gauti specialią informaciją, pavyzdžiui paskyros informaciją ir tt. Mes darome viską, kad išlaikyti bet kokios asmeninės informacijos tikslumą ir saugumą, kurią pateikėt mums.

Jūs galite per mieleteka.lt atnaujinti ir redaguoti bet kokią asmeninę informaciją, kurią pateikėt naudojant paskyros profilių puslapiuose arba pranešant (teikiant informaciją) apie bet kokius pasikeitimus, adresus, pavadinimus, telefono numerius ar el-pašto adresus.

©2024 Mieleteka Visos teisės saugomos

Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą
0

Prisijungti

Pamiršote savo duomenis?