KODĖL MŪSŲ TECHNIKA

UAB MIELETEKA prekiauja itin aukštos kokybės iš Vokietijos nauja nukainota ir naudota buitine technika.  Vokietijos kompanijų išskirtinumą buitinės technikos gamyboje lemia kokybiškų medžiagų naudojimas ir šiuolaikiški konstruktorių sprendimai, kas turi tiesioginės įtakos ilgalaikiam ir sklandžiam technikos veikimui.  

Mūsų įmonės remonto specialistų visa naudota technika kruopščiai iki smulkmenų tikrinama. Keičiame visus mazgus, kurie rodo bent 25 proc. susidėvėjimą. 

UAB MIELETEKA garantuoja kokybišką priežiūrą (servisą), nes  tiesiogiai bendradarbiauja su buitinės  technikos originalių dalių tiekėjais iš Vokietijos.  Todėl galime užsakyti reikiamas detales bet kurios rūšies technikai ir ją operatyviai suremontuoti.

Nuo 2006 metų specializuojamės buitinės technikos remonto ir pardavimų srityje.  Ši vertinga patirtis leidžia Jūms pasiūlyti pačius geriausius tehnikos sprendimus ir užtikrinti, kad Jūs būtumete patenkinti pirkiniu ir jo naudojimu.

UAB MIELETEKA subūrė aukštos kompetencijos meistrus, kurie turi 15-os metų patirtį remontuojant buitinę techniką. Todėl galime užtikrinti sklandų bei kokybišką technikos remontą.

Mūsų parduotuvėje pirktai technikai  suteikiame
24 MĖN. PILNĄ GARANTIJĄ.

Prekyba išsimokėtinai

„Ne visada pasiūlysime žemiausią kainą, bet 
KOKYBĘ GARANTUOSIME!“

Gintaras Bagdonas

Gintaras Bagdonas
Direktorius
Mob.: 8 (676) 34504
El.p.: mieleteka@gmail.com